Free Video Downloader program do ściągania video

Free Video Downloader jest programem pobierającym filmy video z serwisów YouTube.com, Google Video, Wrzuta.pl, Smog.pl Program jest bardzo nieznaczny i intuicyjny w obsłudze.

Aby pobrać plik video trzeba przegrać do schowka adres strony z filmem, następnie kliknąć przycisk „Pobierz nowy plik video…” i przycisk „Download”. Program oparty jest na architekturze wielowątkowej, dzięki czemu istnieje możliwość pobierania wielu plików w tym samym czasie. Spora większość filmów dostępnych w serwisach video jest zapisana w formacie Flash Video (FLV). Do odtwarzania takich filmów można wykorzystać bezpłatny odtwarzacz Video LAN (VLC), czy GOM Player. uGet jest całkowicie darmowy – zarówno do celów niekomercyjnych, jak również komercyjnych.

Program zaprojektowany za poradą legalnego i zarejestrowanego środowiska Turbo Delphi Explorer. Aplikacja jest oparta na architekturze wielowątkowej, dzięki czemu można pobierać / zmieniać kilka plików w tym samym czasie, działa także na Windows 7. Free Video Downloader jest całkowicie darmowy – zarówno do celów niekomercyjnych, jak również komercyjnych. Program nie zawiera żadnych ograniczeń, elementów rodzaju spyware, adware i tak dalej.